Ave Cezar

Klub muzyczny w Lubiniu, który przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym wyjątkowy klimat miejsca i dobrą muzykę. Klub stawia na przepyszne dania, ale też wyjątkową muzykę znanych i cenionych artystów polskich jak i zagranicznych.

Piłsudskiego 22, 59-300 Lubin

Wydarzenia w Ave Cezar

Klub powstał w 2004 roku – od tego czasu na jego terenie odbyło się mnóstwo koncertów jak i akcji charytatywnych. Kilka organizowanych imprez na stałe wpisało się w kalendarium klubu – m.in. Vampiriada czy też Ave Mettal Fest. Obie imprezy wyróżniał swoisty klimat, który przyciągnął szereg uczestników z całej Polski. Klub stawia również na tematyczne imprezy w poszczególne dni tygodnia. Czwartek jest dniem koncertów, piątek oraz sobota to „potupaje” organizowane w oparciu o muzykę serwowaną przez zaprawionych w boju prezenterów, natomiast niedziela to dzień karaoke. Klub, poza kulturalnymi wydarzeniami, pamięta również o wydarzeniach sportowych – fani sportu mogą obejrzeć transmisje wszystkich ważnych sportowych wydarzeń.

Koncerty w Ave Cezar

W klimatycznym wnętrzu Ave Cezar odbyły się koncerty wielu znanych i cenionych gwiazd sceny muzycznej. Odbyły się m.in. koncert zespołu SIQ, Eleanor Gray, Farben Lehre, Over the Under, Złe Psy, Fucktory i wiele innych.

Bilety Ave Cezar

Już dziś możesz sprawdzić kalendarium wydarzeń Ave Cezar w Lubinie na najbliższe tygodnie. Zainteresowało Cię któreś wydarzenie? Czekasz na koncert Twojej ulubionej gwiazdy? Śledź stronę TicketClub.pl oraz kup bilety w naszym serwisie bileciarskim i ciesz się wyjątkową muzyką, klimatem i przeżyciami! Zapraszamy już teraz!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
5 minut temu