CEiIK

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych to samorządowa instytucja kultury zlokalizowana w Olsztynie, przy ul. Parkowej 1. W formie CEiIK działa od 2002 roku, jednak może pochwalić się ponad 50 letnią tradycją. Mianowicie, instytucja swoją działalnością kontynuuje wieloletnią działalność Wojewódzkiego Domu Kultury oraz Regionalnego Ośrodka Kultury.

Parkowa 1, 10-233 Olsztyn

Wydarzenia w CEiIK

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalno-rozrywkowych a także edukacyjnych. Na jego terenie odbywają się wszelkiego rodzaju szkolenia i warsztaty, spektakle teatralne, występy artystyczne. Bardzo dużą popularnością cieszą się także licznie organizowane koncerty znanych oraz cenionych gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na terenie centrum, od 1973 roku funkcjonuje Dyskusyjny Klub Filmowy „Za” – w każdy czwartek fani ambitnej kinematografii mogą obejrzeć najwyższej jakości produkcje filmowe. Na terenie ośrodka działa również lokalny Teatr Wiejski „Węgajty”.

Koncerty w CEiIK

W centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych widownia miała możliwość wziąć udział w licznych koncertach znanych gwiazd. Na scenie centrum stanęli m.in. artyści tacy jak: Daria Zawiałow, Bitamina, The Dumplings, Lipali, Tomasz Karolak, Illusion, Ray Wilson, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Ralph Kamiński, Kortez, Coma, Raz Dwa Trzy czy też Domowe Melodie i wielu innych. W obiekcie miał miejsce m.in. Jubileusz Andrzeja Arciszewskiego czy też odbył się spektakl „Kwartet” Bogusława Shaeffera.

Bilety CEiIK

Sprawdziłeś kalendarium wydarzeń w CEiIK? Już wiesz, na jaki koncert czekasz? Jeśli tak – śpiesz się i kup bilety w naszym serwisie biletowym TicketClub.pl, aby móc spełnić swoje marzenie! Przenieś się w wyjątkowy klimat, posłuchaj niezapomnianych brzmień, a wszystko to dzięki biletowi, który kupisz szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie.

The Engineers Band - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Engineers Band
53 sekundy temu