Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

Centrum Kongresowo Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oferuje wynajem pomieszczeń oraz możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Możliwe jest również udostępnienie pomieszczeń organizatorom zewnętrznych zajmującym się organizacją imprez estradowych i warsztatowych.

Przybyszewskiego 37a, 60-356 Poznań

Wydarzenia w Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w swoim władaniu ma trzy sale wykładowe. Do dyspozycji posiada również przestronny hol, który idealnie sprawdza się podczas organizacji wszelkiego rodzaju bankietów czy wystaw. Dodatkowo, w centrum można zorganizować szkolenia dla grup liczących od 65 osób do 900.

Koncerty w Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

W Centrum Kongresowo Dydaktycznym UM odbyło się wiele koncertów znanych gwiazd muzyki, ale również występów kabaretowych. Gwiazdami muzyki krajowej, jak i zagranicznej byli m.in. Krzysztof Krawczyk, Toby, Jacek Silski, Teresa Werner, Michał Szpak, Kuba Jurzyk czy też zespół Czerwone Gitary. W obiekcie odbyły się również kabarety takie jak „Stand-up – Nowe Rozdanie”, „Wieczór z Pakosińską”, Piotr Bałtroczyk oraz 30-lecie kabaretu OT.TO. Fani sztuki mogli wziąć udział również w licznych spektaklach m.in. Przebój Sezonu, Andropauza 3 czy też Mayday.

Bilety Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

Jeśli znalazłeś w kalendarium wydarzeń w Centrum Kongresowo Dydaktycznym UM wydarzenie, na które czekasz dłuższy czas – nie czekaj dłużej. Kupi bilety w serwisie biletowym TicketClub.pl oraz wybierz się na koncert czy kabaret marzeń, pozwól poczuć wyjątkowy klimat i baw się jak nigdy dotąd!

Carbon Based Lifeforms live in concert - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Carbon Based Lifeforms live in concert
4 minuty temu