Dragon

Klub Dragon działa na terenie Poznania przy ulicy Zamkowej. To miejsce, gdzie spotykają się osoby o różnym wykształceniu – każdy znajdzie coś dla siebie.

ul. Zamkowa 3, 61-768 Poznań

Wydarzenia w Dragon

W klubie Dragon można spotkać zarówno muzyków jazzowych, malarzy, informatyków, urzędników oraz wielu innych osób. W klubie mieszka również SMOK. SMOK, który porzucił dietę, a jego ulubionymi trunkami jest wytrawne hiszpańskie wino bądź też wysokiej jakości whisky. Klimatu wnętrzu dodaje zapach kadzideł. We wnętrzu panuje ambitne, absynt, dekadencja czy też urok postępującej demoralizacji. Uśmiech SMOKA mogą Państwo zobaczyć w oczach barmana. Nie trzeba być odważnym by odwiedzić krainę SMOKA – każdy, kto choć na chwilę zajrzy do klubu z pewnością nie będzie żałował swojej decyzji.

Koncerty w Dragon

W klubie Dragon organizowane są liczne wydarzenia kulturalne. Jednym z nich są koncerty znanych gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. W klubie odbywały się koncerty m.in. Mantrafest, Yomanda, Dragon, Roman Kostrzewski, Bottom, Rock&Rose, Bethel czy też Jagórfest i wielu innych. To jednak nie wszystko – klub planuje dalszy rozwój i organizację koncertów z udziałem wielu znanych artystów. W obiekcie planuje się również organizację wielu innych wydarzeń kulturalnych – zapraszamy już dziś!

Bilety Dragon

Lubisz ciekawą, klimatyczną muzykę? Śledź kalendarium wydarzeń w klubie Dragon i kup bilety na najważniejsze wydarzenia! Poczuj wyjątkowy klimat wnętrza, daj się ponieść rytmom muzyki i spędź miło czas! Bilety na wydarzenia w klubie Dragon zakupisz za pomocą serwisu biletowego TicketClub.pl.

Hrabi - Lubię to! // 17:30 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Hrabi - Lubię to! // 17:30
10 minut temu