Dziedziniec Pałacu Branickich

Północno-wschodnią część Pałacu Branickich w Białymstoku stanowią dziedzińce zwane wstępnym, honorowym a także dziedziniec przy Arsenale i teren, na którym w dawnych czasach znajdowały się ogrody oranżeryjne.

Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok

Wydarzenia w Dziedziniec Pałacu Branickich

Po wielu latach postanowiono zadbać o Dziedziniec Pałacu Branickich i przywrócić mu dawny wygląd i blask. Całość odtworzona została przy wykorzystaniu licznych wykopalisk i zachowanych dokumentów. Można powiedzieć, że część założenia pałacowo-parkowego, na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się diametralnie – wręcz nie do poznania. Najważniejszą rolę w dzisiejszych czasach na terenie dziedzińca odgrywają fontanny, których wówczas nie było.

Koncerty w Dziedziniec Pałacu Branickich

Na terenie Dziedzińca Pałacu Branickich odbywały się liczne wydarzenia kulturalne. Widzowie mogli posłuchać muzyki w wykonaniu polskich jak i zagranicznych gwiazd takich jak: Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska, zespół Atmasfera, Andrzej Piaseczny, IRA, Maria Sadowska, Piersi, Golec uOrkiestra, Caro Emerald i wielu innych artystów. Na terenie dziedzińca organizowany był również festiwal „Białystok Pozytywne Wibracje Festiwal” a także miał miejsce spektakl „Skrzypek na dachu”. Na terenie obiektu planowane są kolejne występy i koncerty znanych gwiazd!

Bilety Dziedziniec Pałacu Branickich

Chcesz wziąć udział w jednym z wydarzeń planowanych na terenie Dziedzińca Pałacu Branickich? Śledź harmonogram wydarzeń, do których bilety możesz kupić za pomocą serwisu TicketClub.pl – szybka, łatwa i bezpieczna transakcja zakupu biletu pozwoli Ci cieszyć się wyjątkowym klimatem oraz niezapomnianymi brzmieniami muzyki na żywo!

JuweWtorek "Golec uOrkiestra”- “Kiedyś było Ściernisco, teraz jest San Francisco" - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
JuweWtorek "Golec uOrkiestra”- “Kiedyś było Ściernisco, teraz jest San Francisco"
2 minuty temu