Hala GOSiR

GOSiR to Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, składający się z kompleksu obiektów sportowych w Gnieźnie. W skład wspomnianych obiektów wchodzi basen, sale sportowe, korty tenisowe, kąpielisko, hala sportowa, stadion hokejowy ze sztuczną nawierzchnią, kompleks boisk, skatepark, boisko do piłki nożnej i rugby, stadion żużlowy oraz street workout park.

ul. Sportowa 5, 62-200 Gniezno

Wydarzenia w Hala GOSiR

Jednym z obiektów GOSiR jest hala widowiskowo-sportowa im. Paczkowskiego. Jest to nowo wybudowana hala, która dzięki pełnowymiarowej arenie jest przygotowana nie tylko do organizacji rozgrywek piłki ręcznej, koszykówki czy futsalu, ale też do organizacji imprez widowiskowych. Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom, hala zapewnia komfort trenowania oraz rozgrywania meczy ligowych.

Koncerty w Hala GOSiR

Od momentu otwarcia, hala gościła w swoich progach wielu znanych oraz cenionych artystów. Poza główną, codzienną działalnością, na jej obszarze zorganizowano wiele imprez – koncertów, wieczorów kabaretowych czy też ogólnopolskich mistrzostw. Na deskach sceny wystąpiły zespoły takie jak: Akcent czy też Varius Manx a także kabarety takie jak Kabaret Paranienormalni i Kabaret Neo-Nówka. Mieszkańcy Gniezna mogli wziąć udział w takich wieczorach jak Kabaretowy Dobry Wieczór i wielu innych. Ilość organizowanych koncertów i wszelkich innych wydarzeń kulturalnych z roku na rok rośnie – wszystko dzięki rosnącemu zainteresowaniu, na które z przyjemnością odpowiadają włodarze Hali GOSiR.

Bilety Hala GOSiR

Chcesz wziąć udział w ważnym wydarzeniu na terenie Hali GOSiR? Śledź kalendarium wydarzeń na naszej stronie TicketClub.pl i nie przegap ważnych koncertów czy innych występów ulubionych artystów! Przy pomocy naszej strony możesz również bez problemu nabyć bilet na wybrane wydarzenie – wszystko sprawnie i bezpiecznie.

Furia + Totenmesse + RongWrong - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Furia + Totenmesse + RongWrong
3 minuty temu