Hala Podpromie

Hala Podpromie to Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe w Rzeszowie. Na terenie hali organizowane są liczne wydarzenia kulturalne z udziałem znanych osób, które w większości przypadków przyciągają dziesiątki zainteresowanych widzów.

ul. Podpromie 10, 35-045 Rzeszów

Wydarzenia w Hala Podpromie

Hala Podpromie zlokalizowana jest w Rzeszowie, dokładniej przy ul. Podpromie 10. Pomimo iż prace budowlane związane z jej wzniesieniem rozpoczęto w 70. latach XX wieku, to dopiero w 2002 roku dokonano jest oficjalnego otwarcia. Podczas budowania hali zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które umożliwiają organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że Hala Podpromie jest jednym z obiektów znajdujących się w ścisłej czołówce największych i wielofunkcyjnych obiektów sportowo-widowiskowych. Warto wspomnieć, że jednorazowo, hala jest w stanie pomieścić nawet 7000 osób, choć miejsc siedzących jest jedynie 4304. Poza nowoczesnymi rozwiązaniami, ważnym atutem hali jest również doskonała lokalizacja – centrum miasta oraz bliskie sąsiedztwo Trasy Zamkowej, parku „Olszynka” czy też rekreacyjnych „Bulwarów”.

Koncerty Hala Podpromie

Na terenie hali wystąpiło już wiele znanych gwiazd – zarówno polskich jak i zagranicznych. Możemy do nich zaliczyć gwiazdy takie jak Zenon Martyniuk, Akcent, Boys, Ania Wyszkoni, Atmasfera, Metro, Ira, Budka Suflera, Kombi czy też Piersi oraz wiele więcej. Popularnością cieszą się również występy kabaretowe organizowane w ramach polskiej Nocy Kabaretowej czy coraz liczniejszych stand-upów.

Bilety Hala Podpromie

Dzięki naszej stronie TicketClub.pl możesz nie tylko śledzić aktualne wydarzenia kulturalne w Hali Podpromie ale możesz też kupić bilety na wybrane przez siebie wydarzenie. Bilety są oryginalne, w atrakcyjnych cenach a co najważniejsze – możliwe do zakupienia bez wychodzenia z domu.

18.05: STREFA PLAŻA - JuweSobota - Kult | Dżem | The Dumplings - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
18.05: STREFA PLAŻA - JuweSobota - Kult | Dżem | The Dumplings
46 sekund temu