Hala Polonia

Hala Polonia zlokalizowana jest przy ul. Dekabrystów 43 w dzielnicy mieszkaniowej „Tysiąclecie” w Częstochowie. Hala mieści się pomiędzy pływalnią letnią a XI kondygnacyjnym budynkiem biurowym. Obiekt funkcjonuje od 1985 roku.

ul. Dekabrystów 43, 42-200 Częstochowa

Wydarzenia w Hala Polonia

Na terenie hali organizowane są liczne wydarzenia sportowe w dziedzinach takich jak: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, futsal, szermierka, badminton, tenis stołowy a także sporty walki. Na terenie hali organizowane są również wszelkiego rodzaju imprezy kulturalno-artystyczne, seminaryjne oraz targowe. Istnieje możliwość zorganizowania również zakładowej imprezy integracyjnej, balu studniówkowego czy też zabawy sylwestrowej. Co istotne – halę można podzielić na trzy niezależne sektory – dwa o rozmiarze 16x27m i jeden 27x40 m. Dzięki dużej widowni stacjonarnej z 1165 miejscami siedzącymi mogą być organizowane wydarzenia na dużą skalę. Dodatkowo, widownia posiada trybuny na poziomie płyty areny mieszczące prawie 500 osób.

Koncerty w Hala Polonia

Jak już wspomniano, na terenie hali organizowane są liczne występy z udziałem znanych i cenionych gwiazd polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie hali wystąpiły zespoły takie jak Ich Troje, IRA, Maryla Rodowicz, Sławomir, Blue Cafe, Dżem, Brathanki, Ewa Farna, Łzy, Coma, Indios Bravos i wielu innych. Na terenie hali organizowane są również liczne jubileusze znanych osób. To jednak nie wszystko – włodarze hali wciąż planują nowe występy, których nie możesz ominąć!

Bilety Hala Polonia

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych na terenie Hali Polonia to już dzisiaj możesz sprawdzić kalendarium wydarzeń na stronie TicketClub.pl. Dodatkowo, dzięki naszemu serwisowi możesz nabyć bilety na wybrany przez siebie koncert – szybko, sprawnie, bezpiecznie, a przede wszystkim bez wychodzenia z domu!

Lady Pank - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lady Pank
minutę temu