Hala Sportowo-Widowiskowa Globus

Hala Globus to obiekt pełniący funkcję widowiskowo-sportową, zlokalizowany przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Na terenie hali organizowane są liczne wydarzenia sportowe jak i imprezy masowe oraz wydarzenia kulturalne.

Kazimierza Wielkiego 8, 20-611 Lublin

Wydarzenia w Hala Sportowo-Widowiskowa Globus

Hala Sportowo-Widowiskowa Globus to obiekt o powierzchni prawie 80 m2 wyposażony w pojemną widownię, która jest w stanie pomieścić ponad 4000 osób. Warto wspomnieć, iż główna płyta obiektu pomieści nawet 1600 osób. Halą zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”. Hala przede wszystkim jest miejscem, w którym organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy masowe – koncerty, targi, pokazy artystyczne, a także rozgrywki sportowe. Przy Hali Globus działają kluby sportowe – klub żeński piłki ręcznej „MKS Lublin” a także klub hokejowy „LHT Lublin” oraz klub koszykarski „Start Lublin”.

Koncerty w Hala Sportowo-Widowiskowa Globus

Jak już wspomniano, Hala Sportowo-Widowiskowa Globus to miejsce na mapie Lublina, w którym organizowane są występny znanych i cenionych gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na deskach hali wystąpiły gwiazdy takie jak: Sylwia Grzeszczak, Zenon Martyniuk, Betlejem, Garou, Thriller Live, Metro, Golec Orkiestra, Bracia Cugowscy i wielu wielu innych artystów, których występów nie możesz przegapić. Na terenie hali odbył się również Koncert Muzyki Filmowej a także wieczory kabaretowe – Polska Noc Kabaretowa oraz Stand-up Show – programy, zapewniające dużą dawkę niepohamowanego śmiechu i poprawiające nastrój na długo.

Bilety Hala Sportowo-Widowiskowa Globus

Nie przegap najbliższych wydarzeń organizowanych w Hali Sportowo-Widowiskowej Globus! Już teraz możesz śledzić harmonogram wydarzeń planowanych na najbliższe tygodnie. Jeśli tylko, któreś z wydarzeń przypadnie Ci do gustu – kup bilety na stronie serwisu TicketClub.pl i przenieś się w wyjątkowy klimat muzyki!

Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Degustacje - na Sand City Whisky Fest - III edycja
4 minuty temu