HALA UAM

Hala Sportowa Uniwersytetu Adama Mickiewicza zlokalizowana jest przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu. Halę stanowi jednopiętrowy zespół budynków, który przyjmuje również nazwę Hala UAM na Morsaku.

ul. Zagajnikowa 9, 60-995 Poznań

Wydarzenia w Hala UAM

Hala Sportowa została wzniesiona w 2010 roku. Projekt obiektu został wykonany przez architektów z pracowni Arpa – Architektoniczna pracownia Autorska Gurawski J. Hala położona jest w dogodnej lokalizacji – nieopodal znajdują się takie miejsca jak Centrum NanoBioMedyczne AUA, Fair Play Park Rekreacyjno-Sportowy a także Wydział Matematyki i Informatyki UAM. Hala przeznaczona jest nie tylko pod działalność Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ale również na jej terenie organizowane są liczne wydarzenia sportowe, jak i kulturalne.

Koncerty w Hala UAM

Z terenu hali, każdego dnia korzystają studenci Uniwersytetu, jednak w weekendy stosunkowo często organizowane są tu ważne wydarzenia – zarówno dla społeczności studenckiej jak i lokalnych mieszkańców. Hala posiada odpowiednio przystosowany obiekt zarówno do dużych rozgrywek na skalę krajową czy międzynarodową ale też możliwość wydzielenia z niego trzech osobnych boisk – wówczas każda z drużyn zyskuje własny obszar. Trybuny znajdujące się po obydwu stronach boiska pomieszczą wszystkich chętnych słuchaczy. Mam nadzieję, że i Ty zasiądziesz na trybunach podczas następnych koncertów!

Bilety Hala UAM

Nie przegap wydarzeń w Hala UAM – śledź kalendarium wydarzeń na stronie TicketClub.pl. Strona nie tylko zawiera aktualne informacje o planowanych koncertach ale też daje możliwość zakupu biletu bez wychodzenia z domu. Szybko, wygodnie, bezpiecznie i komfortowo – chyba tak właśnie powinno być?

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
56 sekund temu