Hala widowisko-sportowa MOSiR

Hala widowiskowo-sportowa to jeden z 8 obiektów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Głównym zadaniem ośrodka jest organizacja wydarzeń rekreacyjnych i zawodów sportowych, ale też wszelkich imprez masowych, tj. koncertów bądź wystaw.

Bończyka 32z, 41-400 Mysłowice

Wydarzenia w Hala widowiskowo-sportowa MOSiR

Hala zlokalizowana jest przy ul. Bończyka. Obiekt sportowy został oddany do użytkowania w 2005 roku. Wyposażony jest dwie sale sportowe. Główna sala przystosowana jest do organizacji rozgrywek sportowych takich dyscyplin jak: siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, futsal, zawody judo, ju-jitsu a także tenis stołowy. Trybuny znajdujące się na hali są w stanie pomieścić ponad 1000 osób. Hala wyposażona została w nowoczesne zaplecze sportowe a także w specjalnie przygotowane zaplecze dla artystów. Na terenie hali znajduje się również siłownia, gabinet odnowy biologicznej, sauna, kawiarnia a także sala bankietowa. Podczas koncertów na hali może zmieścić się 2000 osób – na trybunach i parkiecie. Na terenie hali dostępna jest również scena z zadaszeniem bądź bez, w różnych konfiguracjach.

Koncerty w Hala widowiskowo-sportowa MOSiR

Na terenie hali odbyło się wiele koncertów znanych i cenionych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Występowali m.in. Marcin Wyrostek czy też organizowana była Wiedeńska Gala Noworoczna. W związku z licznym zainteresowaniem publiczności, planuje się organizację szeregu koncertów również zagranicznych artystów oraz występy grup kabaretowych.

Bilety Hala widowiskowo-sportowa MOSiR

Nie możesz przegapić wydarzeń organizowanych na terenie Hali widowiskowo-sportowej MOSiR! Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń na stronie naszego serwisu TicketClub.pl, na którym dostępne będą również do kupienia bilety!

Muzyczny Kazimierz: DŻEM - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: DŻEM
2 minuty temu