Hala Widowiskowo-Sportowa

Hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana jest w Koszalinie, przy ul. Śniadeckich. Jest to jeden z największych obiektów województwa zachodniopomorskiego, na którego obszarze organizowane są wydarzenia kulturalne, jak i sportowe.

Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin

Wydarzenia w Hala widowiskowo-sportowa

Hala została otwarta w 2012 roku, choć jej budowa rozpoczęła się już w roku 2009. Koszt budowy hali to ponad 40 milionów złotych. Sam pomysł zbudowania obiektu powstał w wyniku współpracy władz miasta z Politechniką Koszalińską. Warto wspomnieć, że sam projekt budowy dachu został wykonany przez architekta dachu miejskiego amfiteatru prof. Jana Filipkowskiego pracującego na Politechnice Koszalińskiej. Wraz z otwarciem hali miał miejsce inauguracyjny mecz eliminacji mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn, który rozgrywał się pomiędzy Polską, a Finlandią. Na terenie obiektu, poza licznymi wydarzeniami sportowymi, organizowane są targi i wystawy oraz konferencje.

Koncerty w Hala widowiskowo-sportowa

W Hali Sportowej w Koszalinie organizowane są liczne wydarzenia kulturalne. W ramach koncertów organizowanych na jej terenie występowała Ania Dąbrowska, Chór Alexandrowa, Grzegorz Ciechowski, Maryla Rodowicz, zespół Akcent czy też Sylwia Grzeszczak i wielu więcej artystów. Na terenie obiektu organizowane są również liczne występy znanych grup kabaretowych – np. Polska Noc Kabaretowa. Na terenie obiektu odbywał się również Koncert Muzyki Filmowej.

Bilety Hala widowiskowo-sportowa

Śledząc serwis TicketClub.pl nie przegapisz najważniejszych wydarzeń organizowanych na terenie hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie! Masz dostępnie tylko do aktualnego kalendarza wydarzeń ale też możliwość zakupienia biletów bez wychodzenia z domu – szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
44 minuty temu