ICE Kraków

ICE Kraków Congress Centre to zarówno biznesowa jak i kulturalna wizytówka miasta. Obiekt zlokalizowany jest w samym sersu Krakowa i pozwala na zorganizowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń – kulturalnych jak i sportowych.

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
http://www.icekrakow.pl

Wydarzenia w ICE Kraków

ICE Kraków to idealne miejsce na zorganizowanie międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych, koncertów, spektakli operowych a także kabaretów. Wszystko dzięki nowoczesnej infrastrukturze, którą uzupełnia nie tylko prestiżowy obiekt, atmosfera miasta różnorodna oferta kulinarna. Sam obiekt wyposażony jest w cztery sale, które dzięki nowoczesnym technologiom czynią go najlepszym obiektem w Europie Środkowej. W Sali Audytoryjnej pomieści się ponad 1900 osób, w Sali Teatralnej – 600, Sali Kameralnej – 300. Centrum Kongresowe posiada również trzypoziomowy, przeszklony foyer, zapewniający niezapomniane widoki na panoramę miasta oraz Zamek Królewski na Wawelu.

Koncerty w ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków to obiekt, który został wyposażony w nowoczesne urządzenia i technologie, spełniające najwyższe standardy akustyczne. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznych, sala Audytoryjna uznawana jest za jedną z najlepszych sal koncertowych w Polsce. Zastosowane elementy architektury mają ogromny wpływ na komfort odbierania muzyki ale też sprawiają, że pomieszczenie wygląda niezwykle atrakcyjnie. Wszystkie zastosowane rozwiązania zostały zaprojektowane przez światowej klasy specjalistów działających na całym świecie. Na terenie centrum występowały takie gwiazdy, jak: Grupa Pod Budą, Grupa MoCarta, Antonio Nola, Kuba Badach, Queen a także liczne grupy kabaretowe.

Bilety Ice Kraków

Nie przegap ważnych wydarzeń w Ice Kraków! Kup bilety na stronie TicketClub.pl – znajdziesz tam również wszelkie informacje na temat planowanych wydarzeń – zarówno koncertów, spektakli, jak i innych wydarzeń artystycznych.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
7 minut temu