Kawon

Kawon to piwnica artystyczna zlokalizowana w Zielonej Górze. Jest to wyjątkowy lokal, którego klimatyczna i niezwykle artystyczna atmosfera sprawiają, że organizowane wydarzenia przykuwają uwagę dziesiątek osób!

Zamkowa 5, 65-001 Zielona Góra

Wydarzenia w Kawon

Kawon to miejsce, które pozwoli Ci w miłym klimacie i niezwykle doborowym towarzystwie posmakować smacznych potraw ale też wziąć udział w różnorodnych imprezach artystycznych. Uwagę gości Przykwa klimatyczna sala, w której do późnych godzin nocnych można próbować napojów serwowanych przez bar. Dodatkowo, smakosze ciekawych potraw mogą skosztować ciepłe i zimne przekąski, dania główne, kolacje. W zależności od potrzeb – organizują również kolacje przy świecach. Jeśli jednak nie myślisz o konsumpcji a spragniony jesteś kulturalnych doznań to szeroka gama wydarzeń w Kawon z pewnością Cię zaciekawi. Koncerty, kabarety, pokazy filmowe, wystawy, wieczorki taneczne w połączeniu z nauką salsy i dużo więcej czeka na Ciebie i Twoich znajomych! Musisz odwiedzić piwnicę by poczuć jej artystyczny klimat!

Koncerty w Kawon

Na deskach sceny w Kawon wystąpili artyści tacy jak: Luxtorpeda, Kwiat Jabłoni, Mateusz Socha, Rogucki Solo, Olka Szczęśniak i Michał Leja, M. Others, The Dumplings, Piotr Bukartyk, Pięć Dwa, Urszula, Bokka i wielu innych. Organizowane również były liczne występy kabaretowe – Kabarety Nieroby, Stand-upy, Siedem Razy Jeden, Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe i wielu innych. Ilość wydarzeń kulturalnych stale rośnie – nie przegap ważnych imprez!

Bilety Kawon

Nie może Cię zabraknąć podczas kolejnych wydarzeń organizowanych na deskach Kawon! Kalendarium wydarzeń dostępne jest na naszej stronie internetowej TicketClub.pl! Jeśli któreś z wydarzeń przypadnie Ci do gustu – możesz również kupić bilety za pomocą naszej strony! Nie czekaj – sprawdź już teraz plan na następne tygodnie.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
8 minut temu