Kazimiernikejszyn

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal, który łączy w sobie energetyczne koncerty jasnej strony mocy z kontaktem z naturą, autorskimi przygodami, warsztatami rozwojowymi i bezspinkową atmosferą, która z pewnością nie opuści Cię przez długie tygodnie po wydarzeniu!

Kamieniołomy, 24-120 Kazimierz Dolny

Koncerty :

Wydarzenia w Kazimiernikejszyn

W 2019 roku odbędzie się już VI edycja festiwalu. Wprowadzi ona uczestników w bezspinkową atmosferę poprzez rozwinięcie dotychczasowej, świetnie przyjętej formuły i dodaniu kilku nowych elementów. Festiwal odbywa się na terenie Kazimierza Dolnego – to jego wyjątkowy klimat oraz magia tworzą tak niespotykane wydarzenie. Biorąc udział w festiwalu możesz odpiąć się od problemów i tym samym przenieść w równoległą rzeczywistość, w której koncerty, chill na półdzikiej plaży i niezwykłe przygody pozwolą spędzić wyjątkowo czas. Oprócz licznych koncertów będziesz mógł wziąć udział w rowerowym rajdzie tunelem, Paprowędrówce, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning a także wielu innych wydarzeniach! Kazimiernikejszyn z pewnością urzeknie Cię pięknymi widokami ale też spotkać Przegości – wyjątkowych ludzi, którzy będą dla Ciebie ważni już zawsze.

Koncerty w Kazimiernikejszyn

Koncert organizowany jest przez Włodek Paprodziad Dembowski, który jest wokalistą w zespołach takich jak: Łąki Łan, Dziadów Kazimierskich czy też November Project. Do tej pory na deskach sceny wystąpili polscy artyści tacy jak: Dawid Podsiadło, Lao Che, łona&Webber, Julia Pietrucha a także Hey. W 2019 roku będą mogli Państwo podziwiać między innymi wokalistów takich jak Daria Zawialow, Bass Astral x Igo, Jarecki, Krzysztof Zalewski, Organek, Bubliczki, The Dumpling, Bitamina oraz innych.

Bilety na Kazimiernikejszyn

Zainteresowaliśmy Cię wydarzenie? Sprawdź w serwisie TicketClub.pl wszystkie informacje na temat terminu jak i dokładnego miejsca organizacji festiwalu! Jeśli chcesz i możesz w tym czasie bawić się razem z innymi – kup bilety już dziś – szybko, sprawnie i bezproblemowo!

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
8 minut temu