Agnieszka Chylińska - bilety

Agnieszka Chylińska

Polska piosenkarka i autorka tekstów oraz osobowość telewizyjna. Jej kariera rozpoczęła się w zespole O.N.A, a dziś kontynuuje solową karierę. W swoim dorobku artystycznym może pochwalić się również stworzeniem książki dla dzieci. Nie zwalnia tempa i chętnie zaskakuje swoich fanów.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Agnieszka Chylińska

Początki działalności

Już w szkole średniej odniosła pierwsze sukcesy muzyczne, zdobywając m.in. III nagrodę na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim. To dzięki udziale w konkursie poznała pierwszy zespół – Second Face. Liczne koncerty oraz uzyskane wyróżnienia pozwoliły piosenkarce zyskać pierwsze poważne propozycje. Jedną z nich była propozycja Zbigniewa Kraszewskiego, który zaproponował jej śpiewanie w TSA Evolution – niestety odmówiła. Przyjęła natomiast propozycję śpiewania w zespole Skawalker, który przemianował się później na O.N.A. Wśród swoich nagród może pochwalić się uzyskaniem Fryderyków, PlayBoxów czy też Paszportem „Polityki”. Gdy w 2003 roku zespół O.N.A. zakończył swoją działalność, artystka skomponowała własny, nowy zespół, z którym rozpoczęła koncertowania pod własnym nazwiskiem. W 2009 roku zdecydowała o kontynuowaniu kariery solowej.

Albumy studyjne

  • Modern Rocking (2009)
  • Forever Child (2016)
  • Pink Punk (2018)

Debiutancki album artystki stylistycznie nawiązywał do dane i popu. Pojawienie się kolejnego krążka było dla fanów Chylińskiej nie lada zaskoczeniem. Był to pierwszy i jak dotąd jedyny raz, gdy na polskim rynku, jednego dnia, w ogromnej tajemnicy, bez wcześniejszych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk jak i rozpoczęła się ogólnopolska kampania promocyjna wraz z wystartowaniem trasy koncertowej. Projekt był największym sukcesem rynkowym, co potwierdziło uzyskanie tytułu potrójnej platyny w rekordowo szybkim czasie. Dodatkowo utwór Królowa Łez bardzo szybko zyskał tytuł diamentowego singla a także stał się hitem roku. Warto dodać, iż dwuletnia trasa koncertowa artystki zarówno po Polsce, jak i Europie została prawie całkowicie wyprzedana – część koncertów już po kilku dniach uzyskiwała status SOLD OUT.

Kup bilety na koncert Agnieszka Chylińska i zapoznaj się z najnowszą twórczością artystki!

Jedna z najlepszych polskich wokalistek i właścicielka niepowtarzalnego, mocnego głosu z charakterystyczną chrypką – Agnieszka Chylińska to również autorka tekstów i juror muzyczny. Ogromna popularność jaka spłynęła na zespół O.N.A. w latach 90. to głównie jej zasługa. Autorka platynowych krążków tworzy dziś w klimacie rocka, popu i dance, ale nie boi się hardcorowych wyzwań – koncert Agnieszki Chylińskiej to okazja do poznania jej wokalnych możliwości, które są naprawdę imponujące.

Cohen i Kobiety - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Cohen i Kobiety
8 minut temu