Muzyczny Kazimierz 2023: największe gwiazdy polskiej sceny w Kazimierzu Dolnym!

25 Lipiec 2023

W lipcu oraz sierpniu 2023, na scenie kazimierskich Kamieniołomów, odbędzie się seria weekendowych koncertów Muzyczny Kazimierz z udziałem najpopularniejszych artystów polskiej sceny. Wśród dotychczas ogłoszonch gwiazd znaleźli się: Kult, Agnieszka Chylińska, Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot, Ania Dąbrowska, Lady Pank, Myslovitz, LemON, MROZU oraz Ralph Kaminski!

Bilety w sprzedaży: TUTAJ

Nazwy kolejnych gwiazd, które zagrają koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz zostaną ogłoszone w najbliższym czasie. Fani muzyki już teraz mogą planować wakacje w urokliwym Kazimierzu Dolnym i przygotowywać się na niezapomniane wrażenia muzyczne. Organizatorzy przygotowują również dodatkowe atrakcje dla odwiedzających, które umilą czas spędzony w Kamieniołomach. Wśród nich między innymi strefy food trucków oraz relaksu. Muzyczny Kazimierz to idealna okazja, by połączyć koncerty ulubionych artystów z wypoczynkiem w Kazimierzu Dolnym.

Kazimierz Dolny, jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce, to miasteczko położone nad Wisłą, które słynie z uroku i naturalnego piękna. W jego okolicach można zobaczyć wiele zabytków i atrakcji turystycznych, takich jak średniowieczny zamek, renesansowe kamienice, galerie sztuki czy malowniczy wąwóz z ciekawą florą i fauną. Miasto oferuje również wiele możliwości aktywnego wypoczynku, jak kajakarstwo, wycieczki rowerowe, aktywne spacery po okolicach, czy rejsy po Wiśle. Na wszystkich odwiedzających czeka szeroki wybór różnych opcji zakwaterowania, od hoteli, przez apartamenty i pokoje w prywatnych pensjonatach. Bogata oferta gastronomiczna i piękne krajobrazy to dodatkowe atuty Kazimierza Dolnego, słynącego z zamiłowania do kultury i sztuki.


Indywidualne bilety na wszystkie koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl.

Muzyczny Kazimierz:

● 28 lipca 2023 – KULT

● 29 lipca 2023 – Agnieszka Chylińska

● 11 sierpnia 2023 – Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot

● 12 sierpnia 2023 - LemON, Ania Dąbrowska

● 18 sierpnia 2023 - Lady Pank, Myslovitz

● 19 sierpnia 2023 – MROZU

● 25 sierpnia 2023 – RALPH KAMINSKI

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/muzycznykazimierz

https://www.instagram.com/muzycznykazimierz/

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

Bilety: www.ticketclub.pl

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

03.08.2024 | Bilety od 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: K...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
17.08.2024 | Bilety od 109 PLN
Muzyczny Kazimierz: M...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
23.08.2024 | Bilety od 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: L...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
39 minut temu