Anita Lipnicka - bilety

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka od najmłodszych interesowała się muzyką, biorąc udział w akademiach oraz występach. Wcześniej była modelką, lecz rzuciła modeling, by na poważnie zająć się śpiewaniem. Jej pierwszy zespół nosił nazwę Certyficado. W 1993 roku poznała Varius Manx, który nie miał wówczas wokalistki. Podjęli współpracę, której owocem była pierwsza płyta – Emu. Płyta pokryła się platyną w 1994 roku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Anita Lipnicka

Zespół otrzymał wiele prestiżowych nagród m.in. okrzyknięto go Debiutem 1994 roku. W 1995 roku Varius Manx wydał album Elf, który uzyskał status podwójnej platynowej płyty. Za tę płytę zespół otrzymał trzy Fryderyki. Potem Anita Lipnicka postanowiła rozpocząć karierę solową i zrezygnowała z udziału w zespole Varius Manx. Bilety na Anita Lipnicka bardzo szybko się wyprzedają, gdyż wokalista od kilkunastu lat ma bardzo mocną pozycję na scenie muzycznej.

Pierwszy krążek solowy Anity Lipnickiej powstał w 1996 roku i nosił nazwę „Wszystko się może zdarzyć”. Sprzedano go w prawie 400 tys. egzemplarzy. W 1998 roku powstała druga płyta solowa „To, co naprawdę”. W 2000 r. ujrzał światło kolejny album solo Anity Lipnickiej pt. „Moje oczy są zielone”, nagrany tym razem w Sulejówku. Jej solowe albumy wyróżniały się dobrą produkcją. Większość materiału nagrała w londyńskich studiach pod bacznym okiem cenionych producentów. Bilety na Anita Lipnicka to doskonały wybór dla starszych fanów, jak i młodych osób, którym z pewnością spodoba się jej muzyka.

Następny etap kariery wokalistki to płyta „Nieprzyzwoite piosenki” nagrana wraz z Johnem Porterem. W 2005 roku wyszła druga płyta duetu „Inside Story”, która została nagrana w Słowenii. Trzeci, ostatni krążek z Johnem Porterem został nagrany w 2008 roku, potem Lipnicka powróciła do kariery solowej. W 2009 roku ukazała się kolejna solowa płyta „Hard Land Of Wonder” , gdzie Lipnicka próbowała sił także jako producent. Bilety na Anita Lipnicka to prawdziwa gratka dla fanów popu oraz rocka. Zakup bilet na Anitę Lipnicką już teraz i przeżyj niesamowite chwile podczas koncertu w swoim mieście! Anita Lipnicka to gwarancja doznań muzycznych na najwyższym poziomie.

2013 roku przyniósł płytę „Vena Amoris”, po której odbyła się trasa koncertowa. W 2003 roku związała się z Johnem Porterem. Razem mają córkę – Polę. W 2015 para rozstała się. Od 2012 Anita Lipnicka walczy z guzem ślinianki przyusznej, którego po raz drugi wycięto w 2015 roku.

Anita Lipnicka to wokalistka obdarzona wyjątkowym głosem. Artystka doskonale odnajduje się zarówno w spokojnych, melancholijnych utworach, jak i mocnych, rockowych balladach. Znana jako wokalistka zespołu Varius Manx, ma na swoim koncie współpracę m.in. z Johnem Porterem, Tomkiem Makowieckim i De Mono. Koncerty Anity Lipnickiej to przypomnienie dobrze znanych przebojów, jak “Piosenka Księżycowa”, “Ona ma siłę”, “Moje oczy są nadal zielone” czy “Bones of Love”, które zna i nuci każdy z nas.

Myslovitz - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Myslovitz
minutę temu