Ania Dąbrowska - bilety

Ania Dąbrowska

Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozycji muzycznych. Urodziła się w Chełmie, 7 stycznia 1981 roku. Swobodnie porusza się w takich gatunkach jak pop, jazz, blues i soul. Artystka świadomie podąża swoją własną drogą i wyróżnia się wśród innych wykonawców oryginalnością. Jest laureatką wielu nagród, jej płyty okrywają się złotem i platyną. Ma wielkie grono wiernych fanów w Polsce i na całym świecie.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Ania Dąbrowska szybko się wyprzedają, zdobądź je!

Artystka w 2002 roku wzięła udział w popularnym programie rozrywkowym Idol, w którym zajęła 8 miejsce. Podjęła współpracę z Andrzejem Smolikiem, nagrywała także chórki do utworów na płytę Krzysztofa Krawczyka. Na początku 2004 roku wydała swój debiutancki album pt. „Samotność po zmierzchu”, wyprodukowany przez Bogdana Kondrackiego. Płyta została bardzo dobrze oceniona przez krytyków muzycznych, zapowiedział ją singel „Tego chciałam”, który szybko zdobył dużą popularność i stał się jednym z kilku wielkich przebojów piosenkarki.

Ania Dąbrowska – płyty

  • „Samotność po zmierzchu”, 2004
  • „Kilka historii na ten sam temat”, 2006
  • „W spodniach czy w sukience?”, 2008
  • „Ania Movie”, 2010
  • „Bawię się świetnie”, 2012
  • „Dla naiwnych marzycieli”, 2016

Ania Dąbrowska, mimo że nie wygrała Idola, zrobiła w Polsce wielką karierę, co niewątpliwie zawdzięcza talentowi i wielkiej konsekwencji w dążeniu do celu. Artystka ma pomysł na siebie, a jej teksty emanują szczerością. Wyjątkowy, bardzo charakterystyczny głos jest jej znakiem rozpoznawczym. Wokalistka zagrała wiele koncertów i odwiedziła wszystkie większe miasta w Polsce, można powiedzieć, że odniosła i wciąż odnosi sukcesy w wymiarze komercyjnym.

Ania Dąbrowska nigdy na siłę nie starała się odpowiadać światowym trendom, konsekwentnie i świadomie buduje własny wizerunek i mocno trzyma stery swojej kariery . Jest autentyczna, co bardzo podoba się odbiorcom. Ostatnia jej płyta — „Dla naiwnych marzycieli” z 2016 roku została wyróżniona Fryderykiem.

Bilety na Ania Dąbrowska to gratka dla fanów!

Jedna z najlepszych polskich wokalistek zadebiutowała w polsatowskim “Idolu”. Chociaż jako pierwsza odpadła z finałowej dziesiątki, zrobiła największą karierę. Autorka wielu znakomitych piosenek, jak “Tego chciałam”, “W spodniach czy w sukience” czy “Z Tobą nie umiem wygrać”, to również autorka tekstów, którymi dzieli się z innymi wokalistami. Jej utwory z miejsca podbijają polskie listy przebojów, a wiele z nich trafia na ścieżki dźwiękowe najlepszych polskich komedii romantycznych. Koncerty Ani Dąbrowskiej to dawka przyjemnych melodii, w których słychać bliskie sercu historie.

Andreas Vollenweider & Friends - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Andreas Vollenweider & Friends
2 minuty temu