Nosowska - bilety

Nosowska

Wokalistka i autorka tekstów, koncertuje i nagrywa z zespołem Hey oraz indywidualnie. Uważana jest za jedną z najbardziej barwnych i wyrazistych artystek rockowych. Katarzyna Nosowska jest laureatką wielu nagród muzycznych w Polsce, odniosła duży sukces komercyjny. Zdobyła ponad dwadzieścia Fryderyków, w przeważającej liczbie za twórczość solową. Koncertuje już blisko 30 lat i wciąż jedna sobie nowych, zagorzałych fanów.

Koncerty Nosowska:

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Katarzyna Nosowska

Wokalistka urodziła się w Szczecinie 30 sierpnia 1971. Dzieciństwo miała spokojne i udane, w młodości Katarzyna Nosowska myślała o aktorstwie. Pierwsze kroki na scenie stawiała z zespołem Szklane Pomarańcze, wokalistka współpracowała z wieloma grupami z kręgu punk rocka, takimi jak np. Vivid, Włochaty czy Kafel. Nosowska nagrywała także chórki z m.in. z Pidżamą Porno i Alians. W 1992 roku, razem z gitarzystą Piotrem Banachem założyła zespół Hey, który w błyskawicznym tempie osiągnął ogromną popularność i zdobył rzesze fanów. Proste, emocjonalne teksty utworów trafiały głównie do młodych ludzi. Na koncerty zespołu w latach dziewięćdziesiątych przychodziły setki tysięcy młodzieży.

Poza działalnością w zespole Hey artystka występuje często z innymi formacjami muzycznymi. Współpracowała między innymi z Voo Voo, Edytą Bartosiewicz, Pogodno, Świetlikami, Ścianką, Kazikiem Staszewskim, Robertem Brylewskim, Silver Rocket i T Love.

Katarzyna Nosowska solo

Dokonania solowe artystki zdradzają fascynację muzyką klubową i elektroniczną. W roku 1996 Nosowska wydała swoją pierwszą solową płytę, zatytułowaną „puk.puk". Otrzymała za nią nagrodę Fryderyka w kategorii najlepszy album alternatywny. Utwory „O nas" i „Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..." z solowego debiutu artystki znalazły się na ścieżce muzycznej filmu Krzysztofa Krauzego pt. „Gry uliczne”. Pierwsze trzy płyty, wyprodukowane przez Andrzeja Smolika, nie są rockowe, to raczej utwory utrzymane w elektronicznej stylistyce.

Solowe albumy Katarzyny Nosowskiej

  • „puk. puk”, 1996
  • „Milena”, 1998
  • „Sushi”, 2000
  • „UniSexBlues”, 2007
  • „Osiecka”, 2008, platyna
  • „8”, 2011, platyna
  • „Basta”, 2018

Bilety na Katarzyna Nosowska to gratka dla fanów!

Była wokalistka zespołu Hey zrzuciła ciemne palto i odłożyła liryczne, melancholijne brzmienia. Wdziała spodnie w panterkę, zakręciła afro i zaczęła eksperymentować z elektroniką. Co więcej, porzuciła statyczne wystąpienia na rzecz tańca i rapu! Oczywiście, nowa stylistyka jest swego rodzaju manifestem, w którym artystka porusza problem bezsensownej pogoni za ideałem. O ile forma przekazu ma bawić, sam tekst daje do myślenia. Jak brzmi na żywo? Przyjdź na koncert Nosowskiej i przekonaj się sam.

Ania Dąbrowska - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ania Dąbrowska
4 minuty temu