Miuosh - bilety

Miuosh

Miłosz Paweł Borycki ( pseudonim artystyczny — Miuosh), urodził się 14 października 1986 roku w Katowicach, jest polskim raperem i producentem muzycznym. Muzykę , którą wykonuje, można określić jako: hip-hop, classical crossover, hardcore rap i horrorcore. Miuosh rozpoczął swoją karierę, występując w katowickim zespole hip-hopowym — Projektor. Grupa ta wydała dwa albumy, artysta koncertował z nią aż do 2011 roku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Miuosh — ścieżka kariery

Raper od 2007 roku występował także indywidualnie, bez udziału formacji Projektor, która w końcu została rozwiązana w 2012 roku. Debiutancki album Miuosh’a , pt. „Projekcje”, ukazał się w sprzedaży w 2007 roku, ale nie znalazł szerokiego oddźwięku na scenie muzyki hip-hopowej w Polsce. Kolejne wydawnictwa artysty, to:

 • „Maue LP”(nielegal, 2007rok),
 • „Fandango Gang” (2009 rok),
 • „Bas Tajpan”, 2009 rok),
 • „Pogrzeb” (2009 rok),
 • „Piąta strona świata” (2011 rok),
 • „Prosto przed siebie” (2012 rok),
 • „Nowe Światło” (2013 rok),
 • „Pan z Katowic” (2014 rok),
 • „Ulice bogów. Produkcja Fleczer (2015 rok),
 • „Historie” (2016 rok),
 • „POP. ” (2017 rok).

Chcesz zobaczyć, jak artysta występuje na żywo? Kup bilety na Miuosh!

Debiutancki album rapera zatytułowany Projekcje ukazał się jeszcze w 2007 roku, jednakże nie zyskał szerszego rozgłosu na krajowej scenie muzyki hip-hopowej. Duży rozgłos i sukces komercyjny Miuosh osiągnął w 2012 roku, gdy światło dzienne ujrzała płyta „Prosto przed siebie”. Album okrył się platyną i dotarł aż do 2. miejsca zestawienia OLiS. Publiczność zainteresowała się wtedy także wcześniejszymi dokonaniami artysty , dzięki czemu płyta „Piąta strona świata” wydana w 2011 rok uzyskała status złotej płyty, natomiast pierwsze wydawnictwo – „Projekcje” trafiło na krajową listę przebojów (OLiS).

Od 2010 roku Miuosh współpracował ponadto m.in. z takimi formacjami jak: Rahim Donatan,, Onar, Paluch, Pokahontaz, , Smagalaz, Toony, Firma Vienio, oraz White House, Pawbeats. Oprócz koncertowania Miuosh prowadzi własną wytwórnię płytową pod nazwą Fandango Records.

Bilety na Miuosh to gratka dla fanów, zdobądź je!

Muzyka Miuosha to mieszanka hip-hopu, classic crossovera, hardcore rapu i horrorcore. Sukces platynowego krążka “Prosto przed siebie”, odbił się na jego wcześniejszych produkcjach. “Pierwsza strona świata” pokryła się złotem, a debiutanckie “Prelekcje” trafiły na krajową listę przebojów OLiS. Współpraca m.in. z Rahimem, Donatanem, Katarzyną Nosowską, Smolikiem czy Piotrem Roguckim, przyniosła mu jeszcze większą popularność. Koncert Miuosha to coś dla miłośników rapu na najwyższym poziomie.

Dead Poet Society · The Fission Tour - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Dead Poet Society · The Fission Tour
9 minut temu