Dr Misio - bilety

Dr Misio

Dr Misio to zespół muzyczny, którego liderem i wokalistą jest Arkadiusz Jakubik – aktor znany m.in. z produkcji Wojciecha Smarzowskiego. Grupa powstała w 2013 roku, debiutując w serwisie YouTube teledyskiem do utworu „Młodzi”, który został wyreżyserowany przez Smarzowskiego. W tym samym roku zespół Dr. Misio podpisał kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska. Dr. Misio niedługo po swoim debiucie wypuścił nowy teledysk do utworu „Mentolowe papierosy”, który został wyreżyserowany przez Bartosza Piotrowskiego.

Koncerty Dr Misio:

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety Dr. Misio szybką znikają z serwisów internetowych oraz kas w salach koncertowych, dlatego warto zakupić je z dużym wyprzedzeniem. Formacja od 2013 roku zdążyła wyrobić sobie mocną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Pierwszy album tej formacji wyszedł w 2013 roku i zatytułowany był „Młodzi”. Producentem płyty był Olaf Deriglasoff. W 2014 ukazał się drugi album zespołu pod tytułem „Pogo”, wyprodukowany przez tego samego producenta. Idąc za ciosem zespół Dr. Misio wypuścił trzecią płytę pod tytułem „Zmartwychwstaniemy” w 2017 roku. Grupa odniosła już duże sukcesy – w 2013 roku otrzymała Nagrodę dziennikarzy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Natomiast 19 lipca wystąpili na Jarocin Festiwal 2013. Dr Misio można było usłyszeć również podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą w lipcu 2014.

Arkadiusz Jakubik jako aktor znany jest ze świetnych kreacji aktorskich w filmach Smarzowskiego takich jak "Wesele", "Dom zły" czy „Kler”. Bilety Dr. Misio wyprzedają się równie szybko co na produkcje filmowe z jego udziałem.

Nazwa zespołu Dr. Misio pochodzi od tekstu pisarza i publicysty „GW”, Krzysztofa Vargi, który traktował o schizoidalnej naturze człowieka. Dr. Misio to rock&roll, który charakteryzuje się ciężkimi riffami i ciekawymi tekstami. Kupując bilety na Dr. Misio możemy być pewni, że oprócz solidnej dawki rock&rolla otrzymamy intelektualne wrażenia i refleksje, które plasują ten zespół bardzo wysoko na rynku muzycznym w Polsce. Dr Misio występuje w składzie: Arek Jakubik - wokal, Paweł Derentowicz - gitara, Mario Matysek - gitara basowa, Radek Kupis - klawisze, Jan Prościński – perkusja. Kup bilet na Dr. Misio i odkryj rock&roll w nowej odsłonie.

Arkadiusz Jakubik, aktor grający m.in. w filmach Smarzowskiego, daje się poznać jako świetny wokalista. To z jego inicjatywy powstała formacja Dr Misio, w której pełni rolę frontmana. Formacja zdążyła wyrobić sobie mocną pozycję na polskim rynku muzycznym. W 2013 roku grupa otrzymała Nagrodę Dziennikarzy w ramach Sopot TOPtrendy Festiwal, miała okazję zagrać na festiwalu w Jarocinie i na Przystanku Woodstock. Koncerty Dr Misio to doświadczenie pełnych refleksji utworów z rock’n’rollem w tle.