Dr Misio - bilety

Dr Misio

Dr Misio to zespół muzyczny, którego liderem i wokalistą jest Arkadiusz Jakubik – aktor znany m.in. z produkcji Wojciecha Smarzowskiego. Grupa powstała w 2013 roku, debiutując w serwisie YouTube teledyskiem do utworu „Młodzi”, który został wyreżyserowany przez Smarzowskiego. W tym samym roku zespół Dr. Misio podpisał kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska. Dr. Misio niedługo po swoim debiucie wypuścił nowy teledysk do utworu „Mentolowe papierosy”, który został wyreżyserowany przez Bartosza Piotrowskiego.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety Dr. Misio szybką znikają z serwisów internetowych oraz kas w salach koncertowych, dlatego warto zakupić je z dużym wyprzedzeniem. Formacja od 2013 roku zdążyła wyrobić sobie mocną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Pierwszy album tej formacji wyszedł w 2013 roku i zatytułowany był „Młodzi”. Producentem płyty był Olaf Deriglasoff. W 2014 ukazał się drugi album zespołu pod tytułem „Pogo”, wyprodukowany przez tego samego producenta. Idąc za ciosem zespół Dr. Misio wypuścił trzecią płytę pod tytułem „Zmartwychwstaniemy” w 2017 roku. Grupa odniosła już duże sukcesy – w 2013 roku otrzymała Nagrodę dziennikarzy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Natomiast 19 lipca wystąpili na Jarocin Festiwal 2013. Dr Misio można było usłyszeć również podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą w lipcu 2014.

Arkadiusz Jakubik jako aktor znany jest ze świetnych kreacji aktorskich w filmach Smarzowskiego takich jak "Wesele", "Dom zły" czy „Kler”. Bilety Dr. Misio wyprzedają się równie szybko co na produkcje filmowe z jego udziałem.

Nazwa zespołu Dr. Misio pochodzi od tekstu pisarza i publicysty „GW”, Krzysztofa Vargi, który traktował o schizoidalnej naturze człowieka. Dr. Misio to rock&roll, który charakteryzuje się ciężkimi riffami i ciekawymi tekstami. Kupując bilety na Dr. Misio możemy być pewni, że oprócz solidnej dawki rock&rolla otrzymamy intelektualne wrażenia i refleksje, które plasują ten zespół bardzo wysoko na rynku muzycznym w Polsce. Dr Misio występuje w składzie: Arek Jakubik - wokal, Paweł Derentowicz - gitara, Mario Matysek - gitara basowa, Radek Kupis - klawisze, Jan Prościński – perkusja. Kup bilet na Dr. Misio i odkryj rock&roll w nowej odsłonie.

Arkadiusz Jakubik, aktor grający m.in. w filmach Smarzowskiego, daje się poznać jako świetny wokalista. To z jego inicjatywy powstała formacja Dr Misio, w której pełni rolę frontmana. Formacja zdążyła wyrobić sobie mocną pozycję na polskim rynku muzycznym. W 2013 roku grupa otrzymała Nagrodę Dziennikarzy w ramach Sopot TOPtrendy Festiwal, miała okazję zagrać na festiwalu w Jarocinie i na Przystanku Woodstock. Koncerty Dr Misio to doświadczenie pełnych refleksji utworów z rock’n’rollem w tle.

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
4 minuty temu