Kasia Stankiewicz - bilety

Kasia Stankiewicz

Piosenkarka alternatywna, autorka tekstów oraz wokalistka zespołu Varius Manx. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 18 lat. Kilkanaście lat aktywności na scenie muzycznej nie było jednak zawsze takie same – kroczyła różnymi muzycznymi drogami.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chciałbyś usłyszeć niezwykłe brzmienia Kasi Stankiewicz? Kup bilety na koncert!

Początki działalności

Umiejętności wokalne artystka nabywała w Miejskim Domu Kultury w Działdowie. Jej debiut na scenie muzycznej miał miejsce w 1995 roku, kiedy to w wieku 18 lat wystąpiła w programie Szansa na sukces zajmując pierwsze miejsce. Zaśpiewała piosenkę zespołu Varius Manx „Zamigotał świat”. Można powiedzieć, że był to jej klucz do kariery – już rok później zastąpiła wokalistkę zespołu. W krótkim czasie nagrała z muzykami ich kolejną płytę. W początkowym okresie jej kariery wystąpiła również u boku Ireny Santor, z którą nagrała utwór „Kamienne schodki”. Po kilku latach działalności z zespołem Varius Manx i nagranych albumach, w 2000 roku postanowiła odejść z zespołu, nie rezygnując tym samym z własnej kariery. Jeszcze w tym samym roku rozpoczęła przygotowywania do wydania drugiej płyty solowej.

Solowe albumy studyjne

 • Ego (oraz Varius Manx) (1996)
 • End (oraz Varius Manx) (1997)
 • Kasia Stankiewicz (1999)
 • Extrapop (2003)
 • Mimikra (2006)
 • Lucy and the Loop (2014)
 • 25 Live (oraz Varius Manx) (2016)
 • Ent (oraz Varius Manx) (2018)

 • Ostatni album, w którym wystąpiła Kasia Stankiewicz składa się z 13 intrygujących kompozycji prezentujących przebojowy pop. Stworzony został po 7 latach przerwy zespołu – jest znakiem powrotu dawnego Varius Manx. Album zaskakuje jednak słuchaczy – zawiera również elementy rocka, muzyki folk, a także poetyckiej ballady. Wyjątkowość krążka została osiągnięta nie tylko dzięki przyjemnym, zapadającym w pamięć melodiom, ale też instrumentów – poza tradycyjnym zestawem Varius Manx w albumie obecny jest również kwartet smyczkowy odpowiadający w dużej mierze za niepowtarzalność płyty.

  Kup bilety na Varius Manx już dziś!

  Wokalistka obdarzona wyjątkowym głosem, znana jest przede wszystkim z zespołu Varius Manx. Przeboje “Orła cień” czy “Ten sen” w jej wykonaniu zna chyba każdy. Artystka ma na swoim koncie zwycięstwo w konkursie premier Opole 96’ i złoty mikrofon “Popcornu”. Ostatnio udowodniła, że jest też niezależną, solową wokalistką. Wydała 4 doskonałe albumy studyjne, a jej autorskie single trafiły na ścieżki dźwiękowe filmów i seriali. Koncert Kasi Stankiewicz polecany jest fanom popowo-rockowych ballad.

  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
  minutę temu