Paweł Domagała - bilety

Paweł Domagała

Paweł Domagała to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Jest także muzykiem, który zasłynął ostatnio hitem „Weź nie pytaj”, który zapowiadał jego drugą solową płytę „1984”. W 2007 roku ukończył Akademię Teatralną. Był związany z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, gdzie wystąpił w wielu sztukach teatralnych m.in. „Exterminator”. Grał tam u boku swojej żony – Zuzanny Grabowskiej, córki aktora – Andrzeja Grabowskiego. Bilety na Paweł Domagała to gratka dla wielbicieli zarówno produkcji w których grał oraz jego piosenek.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Paweł Domagała

Domagała zaczął grywać w wielu produkcjach telewizyjnych – filmach oraz serialach. Znany jest z roli Krzysztofa Małeckiego w serialu TVP „O mnie się nie martw”. Domagała współpracował także z teatrem Montovnia, Teatrem Polonia, a także Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Jego kariera muzyczna zaczęła się na dobre w 2009 roku, kiedy to założył wraz z kolegami zespół Ginger. W 2016 wydał singiel solowy „Jestem tego wart”, do którego zrealizował teledysk. W 2016 światło dzienne ujrzał jego pierwszy solowy album „Opowiem Ci o mnie”. Piosenka „Weź nie pytaj” promująca drugą solową płytę „1984” stała się ogólnopolskim hitem, który podbił większość rozgłośni radiowych. Ma ona ponad 65 milionów wyświetleń na YouTubie. Trasa koncertowa „Opowiem Ci o mnie ” odniosła sukces do tego stopnia, że na życzenie publiczności artysta pojechał w drugie tournee.

Jego kariera aktorska w teatrze zaczęła się od kreacja bohatera – Maxa w “Pippi Pończoszance” w reżyserii Agnieszki Glińskiej (Teatr Dramatyczny w Warszawie) i żywiołowego Koziołka Matołka w inscenizacji Ondreja Spišaka (warszawski Teatr Na Woli). Zagrał także w spektaklach: „Nosorożec”, „Amazonia” czy „Madame”. Ma na koncie także rolę w teatrze Kwadrat, gdzie wciela się w rolę Freddie’ego Fellowes w farsie o zespole teatralnych nieudaczników, czyli “Czego nie widać”. Muzyka Paweł Domagała ma także doświadczenie w kabarecie.

Paweł Domagała zasłynął wśród szerszej publiczności swoimi kreacjami aktorskimi w filmach takich jak: “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Planecie singli”, “Dzień dobry, kocham Cię”, “80 milionów”, “Wkręceni” i “Wkręceni 2”. Bilety na Paweł Domagała szybko się wyprzedają za sprawą dużej popularności artysty – zarówno jako aktora, jak i muzyka. Najlepiej kupować bilety na Paweł Domagała od razu po ich pojawieniu się na naszej stronie, żeby spokojnie dostać się na jeden z jego koncertów.

Przebojem “Weź nie pytaj” aktor podbił serca Polaków i dał się poznać jako doskonały muzyk. Utwór, który do tej pory ma na YouTubie prawie 90 milionów wyświetleń, pochodzi z jego debiutanckiej płyty “Opowiem Ci o mnie”. Jego drugi krążek pojawił się pod koniec 2018 roku i w ciągu zaledwie kilku miesięcy, zdążył pokryć się podwójną platyną. Koncert Pawła Domagały to okazja do posłuchania charyzmatycznego aktora, znanego z takich filmów, jak “Planeta singli” czy “Dzień dobry, kocham Cię”.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
7 minut temu