Sorry Boys - bilety

Sorry Boys

Formacja powstała w Warszawie w 2006 roku. Zainicjowali to dwaj muzycy, gitarzyści – Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Dołączyła do nich wokalistka – Bela Komoszyńska. Na basie w składzie grają – Maciej Gołyźniak i Bartek Mielczarek. Sukcesy zaczęły się w 2008 roku. Ich piosenka Winter znalazła się na składance „Minimax”. Na Imprezie w UK Global Battle of the Bands zespół reprezentował Polskę. Debiutancka zespołu Sorry Boys ukazała się jesienią 2010 roku i nosiła tytuł "Hard Working Classes". Następna płyta o nazwie "Vulcano" ukazała się w 2013 i znalazła się na niej pierwsza piosenka śpiewana po polsku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Ich muzyka charakteryzowała się elektronicznymi brzmieniami. Płyty produkował m.in. Marek Dziedzic. Bilety na Sorry Boys rozchodzą się bardzo szybko, dlatego należy je kupować bardzo szybko. Ich największe hity to The Sun i Phoenix. Bilety na Sorry Boys to prawdziwa gratka dla ich fanów oraz zwolenników dobrego brzmienia.

Bilety na Sorry Boys

Wokalistka zespołu inspirowała się Ewą Demarczyk oraz PJ Harvey, Tori Amos i Björk. Ceniła także pisarzy – filmowców – Tadeusza Konwickiego oraz Andrzeja Żuławskiego. Muzycy działali na różnych muzycznych polach, partycypując w wielu projektach. Gołyźniak współpracował m.in. z Anią Dąbrowską, Pawłem Kukizem, Andrzejem Piasecznym czy też Ryszardem Rynkowskim. On również gra w zespole Moniki Brodki oraz jest ojcem instrumentalnego projektu M2.

Jeśli lubisz muzykę na najwyższym poziomie, to kup bilety na Sorry Boys, a gwarantujemy, że będziesz się doskonale bawił na ich koncercie.

Zespół Sorry Boys grał na festiwalach takich jak: Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Jarocin, Spring Break. Wystąpili również na pokazie mody Macieja Zienia w 2011 roku, co dodało im prestiżu. Jesienią 2015 roku Sorry Boys grali na Reeperbahn Festival w Hamburgu, w maju 2016 roku na festiwalu The Great Escape w Brighton.

Bilety na Sorry Boys to gwarancja wysokiej jakości i dobrej zabawy.

Trzeci album grupy „Roma” ukazał się 18 listopada 2016 roku. Teksty były napisane w połowie po polsku i w połowie po angielsku. Na płycie pojawiają się inspiracje od Chopina aż po Ewę Demarczyk czy też śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel. Na płycie znaleźli się znakomici goście jak: Apolonię Nowak, Atom String Quartet, chór Soul Connection Gospel Group, puzonistę i multiinstrumentalistę Tomasza Kasiukiewicza oraz Sebastiana Madejskiego, który zagrał na cymbałach.

Co mają wspólnego Fryderyk Chopin, Ewa Demarczyk i śpiew kurpiowski? Na to pytanie odpowiadają Sorry Boys – zespół, który czerpie inspiracje z tego, co w muzyce najlepsze. Ich najnowsza płyta “Roma” pełna jest muzycznych odniesień, a jej motywami przewodnimi są miłość, romantyczność, muzyka i poezja. Utworów z tej, jak i z poprzednich płyt, będzie można posłuchać na żywo – koncerty Sorry Boys to niepowtarzalna okazja do poznania twórczości zespołu z charyzmatyczą wokalistką – Belą Komoszyńską.

Lady Pank - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lady Pank
11 minut temu