Na Dzień Kobiet kup... bilet na koncert!

25 Luty 2020

Jeśli co roku zastanawiasz się, co kupić najbliższym Ci kobietom na Dzień Kobiet, mamy gotową propozycję - kup bilet na koncert. Nie ma znaczenia, czy to prezent dla mamy, babci, przyjaciółki czy żony, każda kobieta będzie z niego zadowolona. A zadowolona kobieta to szczęśliwe życie ;)

Basia Trzetrzelewska - to imię i nazwisko zna nie tylko cała Polska, ale i cała Ameryka Południowa. Pytanie, czy ktokolwiek w USA jest w stanie je wymówić ;) Mniejsza jednak o wymowę, skupmy się na muzyce. To wyjątkowa artystka, która wykonuje muzykę będącą połączeniem współczesnego jazzu i popu, o bardzo wyrazistym południowoamerykańskim brzmieniu. Jest jedynym polskim wykonawcą (wśród kobiet i mężczyzn!), który zrobił taką karierę za oceanem. Jej utwór znalazł się na amerykańskiej liście przebojów “US Top 40”, a jeden z jej albumów zyskał status platynowej płyty w USA.

Basia zawita do Polski w maju. Nie ma znaczenia, czy kobieta, którą chcesz obdarować jest jej fanką od lat, czy będzie to jej pierwszy koncert. Basia łagodzi obyczaje i zaraża pozytywnymi wibracjami absolutnie każdego, kto posłucha jej choć przez chwilę. Nie zastanawiaj się więc i na Dzień Kobiet kup bilet na koncert Basi Trzetrzelewskiej. Masz dwie daty do wyboru -21 maja wystąpi w łódzkiej Wytwórni, a 22 maja Basia zagra w warszawskiej Stodole.

Zostańmy przez chwilę w krainie łagodności i jazzu. Marek Dyjak bowiem, choć kobietą nie jest, ma coś w sobie z kobiecej wrażliwości. Jestem przekonana, że artysta nie obraziłby się za te słowa, bo taki 100% mężczyzna jak on nie musi się swojej wrażliwości wstydzić. Wręcz przeciwnie, robi z niej atut. Śmiem twierdzić, że to dzięki niej właśnie powstają takie albumy, jak “Piękny instalator”, który miał swoją premierę w listopadzie 2019. Słuchając piosenki tytułowej nie każdy pewnie dostrzeże w niej wrażliwość, jest w końcu dość ostra i agresywna, jak sam o niej mówi Dyjak. Jednak pamiętajmy, że wrażliwość niejedno ma oblicze… Na albumie tę piosenkę Marek Dyjak zaśpiewał w duecie z raperem Vieniem. Gościnnie na krążku pojawi się także Renata Przemyk oraz Zosia Hiszpańska młoda skrzypaczka.

Jeśli chcesz obdarować bliską Ci kobietę wyjątkowym prezentem, nie widzę lepszego pomysłu, niż bilet na koncert Marka Dyjaka w klubie Stodoła, który odbędzie się 15 marca 2020.

Kilka dni później, w tej samej warszawskiej Stodole, zagra IAMDDB. Czy jest więc coś lepszego niż świętowanie Dnia Kobiet słuchając wyjątkowego, niezwykle oryginalnego żeńskiego wokalu?

IAMDDB to wszechstronnie uzdolniona piosenkarka i autorka tekstów. Z zaskakującą konsekwencją miesza ze sobą różne style, głównie hip-hop, trap i urban jazz. Do tej pory wydała już 3 albumy, co jest dość imponującym wynikiem, jak na 24 letnią artystkę. Aktualnie pracuje nad najnowszym krążkiem, który, jak sama mówi, będzie początkiem nowego rozdziału w jej karierze. 28 lutego artystka wyrusza w trasę koncertową po Europie, do Polski zawita 18 marca. Kup bilet na koncert IAMDDB i zobacz ją na jedynym koncercie w naszym kraju.

Mamy też propozycję dla fanów i fanek rockowych brzmień, choć niepozbawionych wrażliwości. Były gitarzysta Scorpions, Uli Jon Roth, zagra w Krakowie. Wyjątkowo koncert nie odbędzie się w klubie Studio, jak można byłoby się spodziewać. Uli zagra w studenckim Gwarku. Skąd taki wybór? Wszystko po to, aby stworzyć intymną, kameralną atmosferze, w której jego utwory wybrzmią w wyjątkowy sposób. Na krakowskim koncercie Uli Jon Roth zaprezentuje utwory z albumu Metamorphosis (4 pory roku Vivaldiego), klasykę, flamenco, rockowe kawałki, z których jest najbardziej znany oraz, co rzadko spotykane, zagra również na pianinie.

Koncert Uli Jon Rotha w Krakowie jest częścią ogólnoświatowego tour zatytułowanego „Interstellar Sky Guitar”. Odbędzie się 23 marca 2020 w Klubie Gwarek.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

16.05: STREFA PLAŻA - JuweCzwartek - Nocny Kochanek | Bracia Figo Fagot | Majka Jeżowska | Łydka Grubasa - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
16.05: STREFA PLAŻA - JuweCzwartek - Nocny Kochanek | Bracia Figo Fagot | Majka Jeżowska | Łydka Grubasa
36 sekund temu