Lady Pank na Dzień Kobiet w Hala im. Mieczysława Łopatki - 08.03.2020 - Gniezno Niedziela, 08 marca 2020 | Hala im. Mieczysława Łopatki, Gniezno

godzina rozpoczęcia: 18:00
BILET STANDARD - PROMOCJA: ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne od: 25 lutego 2020 17:59
Obecnie niedostępne
 
 
 


BILET STANDARD - REGULAR TIME TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 08 marca 2020 22:00
89.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 08 marca 2020 22:00


BILET GOLD - PROMOTION TIME TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 08 marca 2020 22:00
150.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 08 marca 2020 22:00

Lady Pank na Dzień Kobiet Niedziela, 08 marca 2020 / Hala im. Mieczysława Łopatki, Gniezno - Opis wydarzenia:

SZYKUJE SIĘ NIEZWYKŁY WIECZÓR MUZYCZNY W PIERWSZEJ STOLICY POLSKI I TO NA DODATEK W NIEZWYKŁY DZIEŃ. OTO BOWIEM W DNIU KOBIET I SPECJALNIE DLA NICH, CHOĆ RZECZ JASNA NIE TYLKO, W NOWOCZESNEJ, NOWEJ GNIEŹNIEŃSKIEJ HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ WYSTĄPI LADY PANK!

LEGENDARNY POLSKI ZESPÓŁ ROCKOWY ZAŁOŻONY W 1981 ROKU PRZEZ JANA BORYSEWICZA, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH POLSKICH KOMPOZYTORÓW I GITARZYSTÓW. WRAZ Z WOKALISTĄ JANUSZEM PANASEWICZEM STANOWIĄ TRZON GRUPY, KTÓRA JUŻ OD 37 LAT KRÓLUJE NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ.

PRZEBOJE: "MNIEJ NIŻ ZERO", "KRYZYSOWA NARZECZONA", "TAŃCZ GŁUPIA, TAŃCZ", "MAŁA LADY PUNK", "ZAMKI NA PIASKU", "ZAWSZE TAM, GDZIE TY", "SZTUKA LATANIA", "FABRYKA MAŁP", "WCIĄŻ BARDZIEJ OBCY", "VADEMECUM SKAUTA", "ZOSTAWCIE TITANICA", "MARCHEWKOWE POLE", "TACY SAMI", "NA CO KOMU DZIŚ", "7-ME NIEBO NIENAWIŚCI", "MŁODE ORŁY", "STRACH SIĘ BAĆ" CZY "STACJA WARSZAWA" NA STAŁE WESZŁY DO KANONU POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ I WYCHOWAŁY JUŻ KILKA POKOLEŃ SŁUCHACZY.

PODCZAS 37-LETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ZESPÓŁ WYDAŁ PONAD 20 PŁYT, KTÓRE POBIŁY WSZELKIE REKORDY POPULARNOŚCI CZYNIĄC LADY PANK JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH LEGEND POLSKIEGO ROCKA.

W 2018 ROKU UKAZAŁ SIĘ ALBUM "LP1" CZYLI PIERWSZA, KULTOWA PŁYTA NAGRANA NA NOWO Z GOŚĆMI, M.IN.: KATARZYNĄ NOSOWSKĄ, KASIĄ KOWALSKĄ, MACIEJEM MALEŃCZUKIEM, ARTUREM ROJKIEM CZY TOMKIEM ORGANKIEM.

LADY PANK JEST PIERWSZYM POLSKIM ZESPOŁEM, KTÓRY POSIADA OFICJALNE RADIO INTERNETOWE "RMF LADY PANK" DOSTĘPNE W SERWISIE INTERNETOWYM RMFon.pl. ZESPÓŁ JEST RÓWNIEŻ LAUREATEM WIELU NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ, M.IN. KILKU PLATYNOWYCH PŁYT CZY BURSZTYNOWEGO SŁOWIKA.

KONCERTY LADY PANK TO BLISKO DWUGODZINNE SHOW, ZŁOŻONE Z SAMYCH PRZEBOJÓW ZNANYCH WSZYSTKIM OD PONAD TRZECH DEKAD. JUŻ DZISIAJ MOŻNA ŚMIAŁO STWIERDZIĆ, ŻE DZIEŃ KOBIET A.D. 2020 TO BĘDZIE NIEZAPOMNIANE ŚWIĘTO MUZYKI.

Wystąpi: Lady Pank
Bilety na Lady Pank

Wyszukiwane hasła

  • Lady Pank Gniezno
  • Bilety Lady Pank
  • Lady Pank Gniezno
  • Lady Pank Gniezno bilety
  • Lady Pank bilety Gniezno 08.03.2020
  • Bilety Lady Pank Hala im. Mieczysława Łopatki
  • Koncert w Hala im. Mieczysława Łopatki Lady Pank
  • Koncert Lady Pank bilety
  • Lady Pank Hala im. Mieczysława Łopatki bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Kazimiernikejszyn 2020, VII edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2020, VII edycja
32 minuty temu