Łąki Łan - bilety

Łąki Łan

Zespół Łąki Łan to formacja muzyczna powstała w 2005 roku i złożona z sześciu muzyków: Jarosława Jóźwika (Poń Kolny), Michała Chęcia (Bonk), Włodzimierza Dembowskiego (Paprodziad), Piotra Koźbielskiego (Mega Motyl), Bartka Królika (Zając Cokictokloc) oraz Marka Piotrowskiego (Jeżus Marian). Ich muzyka określana jest przez krytyków jako połączenie punku oraz funku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Muzycy Łąki Łan poznali się na jam sessions w warszawskich klubach, w których cyklicznie brali udział. Wyróżnikiem zespołu są hipnotyczne koncerty, na które trudno dostać bilety Łąki Łan, ponieważ zespół prezentuje ciekawą stylistykę muzyczną, ale i z powodu oryginalnych kostiumów, które wzbogacają muzyczne show. Często proces twórczy piosenek zaczyna się na scenie, podczas gdy studio jest tylko jego dopełnieniem. Brzmienie zespołu Łąki Łan to połączenie słowiańskiej duszy z międzygalaktycznym brzmieniem, które dodaje unikatowości tej formacji muzycznej.

Za teksty odpowiedzialny jest Paprodziad, który kreuje niebanalne i wysublimowane treści, idealnie zgrywające się z warstwą instrumentalną. Bilety na Łąki Łan często się wyprzedają, bo tworzą oni niesamowity performance, który zapada w pamięci uczestników na długo. Ich oryginalne kostiumy oraz oprawa wizualna i atmosfera na koncertach sprawiają, że Łąki Łan to zespół naprawdę nietuzinkowy. Bilety na Łąki Łan często wyprzedają się na długo przed koncertami, dlatego warto zakupić je z dużym wyprzedzeniem. W brzmieniu zespołu Łąki Łan odnajdziemy elementy funku, popu, soulu, co sprawia, że formację trudno zaszufladkować. Zespół jest popularny w Polsce i za granicą, dzięki temu bilety Łąki Łan od dawna stały się towarem luksusowym. Zespół Łąki Łan występował na wielkich festiwalach takich jak: Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Ich debiut muzyczny to płyta Łąki Łan (2005), następne wydawnictwo muzyczne to ŁakiŁanda (2009), później ukazała się Armanda (2012), a ostatnia płyta zespołu to Syntonia (2016). Zespół Łąki Łan to nietuzinkowa formacja muzyczna, poruszająca się po różnych brzmieniach, czerpiących z muzyki punk, funk, pop czy z innych, pokrewnych gatunków.

Nieoczywiste połączenie funku z punkiem, hipnotyzujące wykonania, ekscentryczne stroje – to tylko niektóre powody, dla których warto wziąć udział w koncercie Łąki Łan. Do oryginalnych brzmień dochodzą niebanalne teksty, które pomimo atmosfery zabawy, skłaniają do głębszych przemyśleń.

Koncerty Łąki Łan należą do jednych z najciekawszych wydarzeń muzycznych, dlatego bilety na ich występy sprzedają się jak świeże bułeczki. Warto zamówić je wcześniej, aby przeżyć muzyczne show na własnej skórze.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
12 minut temu