​Kazimiernikejszyn – festiwal bez spiny

07 Maj 2019

Kto był w Kazimierzu Dolnym ten wie, jak magiczne jest to miasto. Kto jeszcze tam nie dotarł, koniecznie powinien to nadrobić. W lipcu będzie do tego świetna okazja – oprócz zwiedzania, będziesz mieć szansę posłuchać świetnej muzyki. W dniach 17-21 lipca odbędzie się bowiem jedyny w swoim rodzaju festiwal Kazimiernikejszyn Kazimierz Dolny.

Wyobraź sobie najpopularniejszych polskich artystów grających na scenie w przepięknych okolicznościach przyrody. Koncerty petardy, grane przez muzyków, którzy kochają intensywny kontakt z publicznością. Dodaj do tego zalesione wąwozy, półdziką plażę, jedno z najpiękniejszych polskich miast i zobaczysz, czym jest Kazimiernikejszyn. To 5 dni miksu muzycznej jazdy, autorskich aktywności, żywego kontaktu z naturą, pełnego relaksu i bezspinkowej atmosfery. Możemy pokusić się o zdanie, że jest to jeden z najbardziej nietypowych festiwali w Polsce.

Kogo będzie można usłyszeć w tym roku na festiwalowej scenie? Nie zabraknie klasyków, na których koncertach zawsze chętnie się pojawiamy. Koncert Kult to obowiązkowy punkt w harmonogramie muzycznych wydarzeń. Ich fani nadal tłumnie ściągają pod scenę, aby ich posłuchać. Łąki Łan, Organek czy Bitamina to kolejni wykonawcy, przy których z chęcią pobujamy się pod sceną. Dla chcących poznać najmłodszą część polskiej sceny muzycznej również coś się znajdzie. Na festiwalu Kazimiernikejszyn zagra koncert Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow czy The Dumplings. Ale to nie cała lista wykonawców! Sprawdź rozkład jazdy festiwalu i zobacz, kto jeszcze zapowiedział się w Kazimierzu Dolnym.

Jeszcze się zastanawiasz czy kupić bilety na Kazimiernikejszyn? Niech przekona cię fakt, że część karnetów zostało już wyprzedanych. Nie myśl więc za długo tylko kup bilet i wpadaj na weekend do Kazimierza.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

23.10.2020
Daria Zawiałow - Hels...
Klub Studio, Kraków
06.11.2020 | Bilety od 110 PLN
Kult Akustik
Klub Stodoła, Warszawa
07.11.2020 | Bilety od 110 PLN
Kult Akustik
Klub Stodoła, Warszawa
18.11.2020 | Bilety od 110 PLN
Kult Akustik
Klub Studio, Kraków
22.11.2020 | Bilety od 110 PLN
Kult Akustik
Sala Audytoryjna w WCK, Wrocław
29.11.2020 | Bilety od 110 PLN
Kult Akustik
Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
14-18.07.2021 | Bilety od 65 PLN
Kazimiernikejszyn 202...
Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
14-18.07.2021
Kazimiernikejszyn 202...
Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
Paweł Domagała - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Paweł Domagała
23 minuty temu