Ralph Kaminski - bilety

Ralph Kaminski

Polski piosenkarz, kompozytor i autor piosenek. Tworzy muzykę określaną mianem artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, w której nie brakuje charakterystycznych dźwięków skrzypiec i fortepianu. Jego twórczość wyróżnia dojrzałość i głęboki, wręcz poruszający przekaz.

Opis zespołu Ralph Kaminski

Skład zespołu Ralph Kaminski

  • Rafał „Ralph” Kaminski – wokal,
  • Agnieszka Bigaj - piano,
  • Paweł Izdebski - gitara akustyczna i ukulele,
  • Piotr Lewańczyk - gitara basowa, moog,
  • Magdalena Laskowska (skrzypce,
  • Michał Piotrowski - perkusja,
  • Katarzyna Sylla - skrzypce,
  • Kuba Jakubowski - wiolonczela.

Chcesz usłyszeć Ralph Kaminski i zespół My Best Band In The World? Kup bilety już dziś!

Początki działalności

Rafał Kamiński już w młodym wieku rozpoczął swoją przygodę z muzyką. Uczył się w szkole muzycznej, w klasie skrzypiec, a w wieku 11 lat rozpoczął uczęszczanie na zajęcia wokalne do Jasielskiego Domu Kultury. Może pochwalić się dyplomem ukończenia Akademii Muzycznej w Gdańsku, na której ukończył wokalistykę na wydziale Jazzu oraz Muzyki Estradowej. Na swoim edukacyjnym koncie ma również studia na Wydziale Popu na Uniwersytecie Muzycznym „Codarts” w Rotterdamie. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2011 roku, kiedy to jego utwór „The Hill” zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu „Carpathia 2011”, a sam autor został dostrzeżony przez Marka Kościkiewicza. Próbował swoich sił w programie muzycznym X Factor. W swoich osiągnięciach ma również nagrodę główną zdobytą na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym „FAMA” 2013. Rok 2013 był dla Ralpha przełomowy – to wtedy rozpoczął swoją przygodę z zespołem My Best Band In The World. Kilka lat później ukazała się jego debiutancka płyta studyjna.

Albumy studyjne

  • Morze (2016)

Debiutancki krążek artysty składa się z 13 utworów – wszystkie z nich utrzymane są w klimacie artystycznego popu. Na płycie nie brakuje również elementów muzyki filmowej, skrzypiec czy fortepianu, które idealnie uzupełniają delikatny, obłędnie czysty głos Ralpha. Warto wspomnieć, iż narracja albumu opiera się na przeżyciach samego artysty. Można powiedzieć, że album zawiera wszystkie najważniejsze momenty z jego życia, które zabierają słuchaczy w wyjątkową podróż.

Bilety na Ralph Kaminski już w sprzedaży!

Emocjonalne utwory, falsetowe brzmienia, dźwięki fortepianu i skrzypiec – Ralph Kaminski dostarcza nam wielu głębokich, muzycznych przeżyć. Pomimo młodego wieku, artysta może zawstydzić niejednego muzyka. Jako absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku ukończył wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował też na Wydziale Popu Uniwersytetu Muzycznego w Rotterdamie. Koncert Ralpha Kaminskiego to duża dawka popu, elektroniki i instrumentów muzycznych – wszystko na najwyższym poziomie.

Maksim Galkin - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Maksim Galkin
2 minuty temu