T.Love - bilety

T.Love

Polski zespół muzyczny, prezentujący muzykę z obszarów rocka, glam rocka, reggae i rocka alternatywnego. Powstał w 1982 roku w Częstochowie, założyli go koledzy z jednego liceum (IV L.O. z Częstochowy). W ciągu wielu lat kariery zespół koncertował w całej Europie i wiele razy odwiedził Stany Zjednoczone. Większość albumów T.Love okryła się złotem, a krążek „Love Love Love The Very BesT.LOVE” zyskał platynowy status.

Koncerty T.Love:

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


T.Love — początki historii

Formacja powstała zimą 1982 roku i została nazwana T.Love Alternative. Pierwsze występy odbywały się w Częstochowie, w szkołach i liceach Dąbrowskiego i Traugutta. Muzycy inspirowali się punkiem i new wave, dużo czerpali z twórczości The Clash, Sex Pistols, Kryzys, Tilt, i Buzzocks Jam. W ich utworach słychać echa rytmów reggae i odczuwa się fascynację muzyką lat 60.

Największe przeboje T.Love to: „Chłopaki nie płaczą”, „Stokrotka”, „Nie, nie, nie”, „Mów do mnie”, „Ajrisz”.

T.Love — albumy studyjne

 • „Wychowanie”, 1989, Polskie Nagrania
 • „Pocisk Miłości”, 1991, Arston
 • „King”, 1992, Baron Records
 • „Prymitiw”, 1994, Pomaton EMI
 • „Al. Capone”, 1996, Pomaton EMI
 • „Chłopaki nie płaczą”, 1997, Pomaton EMI
 • „Antyidol”, 1999, Pomaton EMI
 • „Model01”, 2001, Pomaton EMI
 • „I Hate Rock’n’Roll, EMI Music Poland
 • „Old is Gold”, 2012, EMI Music Poland
 • „T.Love”, 2016, Warner Music Poland

Chcesz zobaczyć jak grupa występuje na żywo? Kup bilety na T.Love!

Największym sukcesem formacji była płyta „Chłopaki nie płaczą". Skupia ona jak w soczewce najlepsze cechy twórczości T.Love: ciekawe teksty, dowcip i rockową moc. Singiel zapowiadający całą płytą stał się największym, flagowym przebojem T.Love. Nagrano do niego genialny teledysk, w którym muzycy prezentowali się jako parodia boysbandu. Kolejnym hitem, który promował album, był utwór „Jest super". Piosenka jest utrzymana w innym klimacie, jednak również zdobyła wielkie uznanie fanów i trafiła do czołówki list przebojów. Album „Chłopaki nie płaczą" bardzo szybko okrył się złotem.

Bilety na T.Love to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Kultowy, polski zespół powstał na początku lat 80. Inspirowani punkiem i nową falą, przenieśli na ówczesną scenę muzyczną wpływy takich zespołów, jak The Clash czy Sex Pistols. W warstwie tekstowej pozostawali w polskiej, komunistycznej rzeczywistości – śpiewali głównie o problemach swojego pokolenia. Lata 90. otworzyły im drogę na nieco bardziej dowcipne kawałki, jak chociażby “Chłopaki nie płaczą”. Koncert T.Love to przypomnienie największych przebojów z ich bogatej dyskografii.