The Dumplings - bilety

The Dumplings

Polski duet muzyczny, który zadebiutował w Internecie, na kanale You Tube. Był odkryciem i sensacją w świecie muzycznym. Formacja prezentuje muzykę z gatunku elektropop. Melodie zapadające w pamięć i oryginalne, zaskakujące teksty to cechy charakterystyczne The Dumplings. Muzycy swoją pierwszą płytę pt. „No Bad Days” wydali w 2014 roku. Album został nagrodzony Fryderykiem w kategorii: fonograficzny debiut roku.

Koncerty The Dumplings:

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

The Dumplings tworzy dwoje młodych artystów: Justyna Święs i Kuba Karaś, pochodzą z Zabrza. Poznali się w 2011 roku jako nastolatkowie i nawiązali owocną muzyczną współpracę. Na początku preferowali akustyczny indie rock, jednak potem wybrali muzykę elektroniczną. Premierę ich płyty „No Bad Days” poprzedził singiel „Mewy”. Twórczość The Dumplings zebrała pozytywne oceny krytyków muzycznych, a ich pierwsza płyta zdobyła Fryderyka. Utwory The Dumplings notują miliony odsłon na kanale YouTube.

Dyskografia — The Dumplings

  • „No Bad Days”, Warner Music Poland, 2014, złota płyta
  • „Sea You Later”, Warner Music Poland, 2015, złota płyta
  • „Raj”, Warner Music Poland, 2018

Chcesz zobaczyć występ duetu na żywo? Kup bilety na The Dumplings!

Trzecia płyta The Dumplings w całości została stworzona przez Justynę Święs i Kubę Karaś. Album utrzymany jest w charakterystycznym dla formacji stylu, jednak w porównaniu do poprzednich dokonań artystów, prezentuje się znacznie bardziej dojrzale. Wszystkie teksty napisane są w języku polskim, co jest nowością w twórczości The Dumplings. Wszystkie utwory na płycie „Raj” to elektroniczny pop, ale zdecydowanie mniej w nim lekkości, za to wiele tam mrocznych tajemnic. Teksty m.in. nawiązują do filmu „Zapach kobiety” oraz literatury Cortazara i Tołstoja.

Zespół The Dumplings stworzyli nastolatkowie, minęło kilka lat i muzyka formacji zmieniła się wraz z młodymi artystami. Zobacz, jak prezentują się obecnie! Zdobądź bilety na The Dumplings!

Elektropopowe brzmienie i nietuzinkowy tekst – zespół The Dumpligs to prawdziwe objawienie polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Członkowie zespołu, pomimo młodego wieku, mogą pochwalić się dojrzałą twórczością. Ich “Betonowy Las”, “Nie gotujemy” czy “Raj” przedstawiają rzeczywistość, w jakiej żyją, uczą się i dorastają. Pomimo oczywistych motywów, jakie odnajdziemy w ich twórczości, nie można mówić o banalności. Koncerty The Dumpligs to okazja do poznania ich najnowszych, bardziej tajemniczych i mrocznych utworów.

The Dumplings Orkiestra - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Dumplings Orkiestra
7 minut temu